نغمه بوالحسنی، مدیر فروش دیجیتال همراه اول

نغمه بوالحسنی: مدیر محصول

من نغمه بوالحسنی هستم و از اینکه به وب‌سایت شخصی من سر زدید خوشحالم. در این وب‌سایت، تجربیاتم را با شما به اشتراک می‌گذارم و فرصتی برای همکاری در پروژه‌های مرتبط با تخصصم فراهم کرده‌ام. من یک متخصص توسعه محصول و مشاور کسب و کارهای دیجیتال هستم و در طی 10 سال گذشته با همکاری با شرکت‌های پیشرو فناوری، تجربیات فراوانی کسب کرده‌ام.

 

از دوران تحصیلاتم در دانشگاه شهید بهشتی که کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی را به پایان رساندم، همواره به دنبال راه‌های خلاقانه برای حل مسائل بوده‌ام. قبل از آن نیز، در دانشگاه سراسری شیراز کارشناسی مدیریت بازرگانی را به اتمام رساندم و این آغاز مسیر حرفه‌ای من بود.

سفر حرفه‌ای من: از تحصیلات تا تجربه‌های عملی

یکی از تجربه‌های برجسته من، مدیریت تیم فروش دیجیتال همراه اول بود. در اینجا، تیمی با ساختار چند وظیفه‌ای را ایجاد کردم تا خدمات یکپارچه‌ای را به صورت دیجیتال به مشتریان ارائه دهیم. ترکیبی از تخصص‌های مختلف مانند دیجیتال مارکتینگ، طراحی محصول، و پایش تجربه مشتری، باعث شد تا بتوانیم راهکارهای خلاقانه و داده‌محور برای مسائل ارائه کنیم و تجربه‌ای یکپارچه به مشتریان همراه اول هدیه دهیم.

در پروژه دیگری، مدیریت تیم طراحی سایت حراج اینترنتی شماره‌های رند همراه اول را بر عهده داشتم. با همکاری یک تیم چندوظیفه‌ای، توانستیم محصولی آنلاین طراحی کنیم که تمامی جنبه‌های قانونی و حقوقی را رعایت کرده و تجربه‌ای منحصربه‌فرد برای کاربران فراهم کند. طراحی پرسونا، جریان‌های کاربری و سفر مشتری، همه با دقت و خلاقیت اجرا شد تا کاربران بهترین تجربه را داشته باشند.

تجربه کار با شرکت سبدگردان نوویرا نیز بسیار ارزشمند بود. در این پروژه، مشاوره به تیم مدیریتی شرکت در حوزه مدیریت محصول و جاری‌سازی نگرش چابک (اجایل) در تیم‌های محصول چندوظیفه‌ای، فرصتی برای من بود تا به توسعه فرآیندهای مطلوب و آموزش‌های کارگاهی در این زمینه بپردازم.

همچنین، به عنوان مشاور مدیر عامل شرکت دماوند در حوزه توسعه محصول باشگاه مشتریان، توانستم با استفاده از تفکر طراحی محصول، نیازهای مشتریان را بهتر درک کنم و راهکارهای خلاقانه‌ای برای توسعه محصول ارائه دهم. با مصاحبه‌های دوره‌ای و تست‌های کاربردپذیری، همیشه در تلاش بودم تا مسائل و نیازهای جدید مشتریان را شناسایی کرده و راهکارهای مناسبی برای آن‌ها پیدا کنم.

 

 

علاوه بر تجربیات حرفه‌ای، حل مسائل پیچیده و ارائه راهکارهای نوآورانه برای من بسیار جذاب است. به کتاب خواندن و ورزش کردن علاقه‌مندم و از کمک کردن به دیگران و کار کردن به صورت تیمی لذت می‌برم. این فعالیت‌ها به من انرژی می‌دهند و الهام‌بخش هستند تا همیشه با انگیزه و انرژی به کارم ادامه دهم.

 

در این وب‌سایت، شما می‌توانید با تجربیات و پروژه‌های من آشنا شوید و در صورت تمایل به همکاری در پروژه‌های مرتبط با تخصصم، از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی با من در تماس باشید. منتظر پیام‌های شما هستم!