نغمه بوالحسنی

من، نغمه بوالحسنی مشاور دیجیتال مارکتینگ هستم. در این وب سایت شخصی دانش و تجربه خودم در زمینه دیجیتال مارکتینگ را با علاقه مندان به این حوزه به اشتراک می‌گذارم. همچنین آماده هستم تا به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ در حین اجرای پروژه در کنار کسب و کار شما باشم.

l

داستان من

از اوسط دوره کارشناسی ، متوجه شدم که علاقه‌مندی شخصی من به سمت تخصص مارکتینگ هست. همین باعث شد برای ادامه تحصیل، کارشناسی ارشد رشته بازاریابی داشنگاه شهید بهشتی را انتخاب کنم. در آن دوران سعی کردم بلافاصله وارد بازار کار بشم. همین علاقه به ورود به بازار کار باعث شد که از اوایل تحصیلات تکمیلی کار در مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه تهران را شروع کنم. اولین تجربه کاری من به عنوان یک عضو از تیم تحقیقات بازار شروع شد. 

بعد از چند تجربه در شرکت‌هایی با سایز کوچک، تجربه حرفه‌ای من در سازمان‌ها در حوزه کسب و کار و مارکتینگ درصنعت تلکام شکل گرفته. همکاری با شرکت‌های مبین نت ، ایرانسل و همراه اول. در همه این شرکت‌ها من عضوی از تیم کسب و کار بودم. در این حین همکاری من با شرکت‌های دیگر در قالب مشاور، تحلیل گر و متخصص دیجیتال مارکتینگ ادامه داشت و قوت بیشتری گرفت. 

از سال 95 به بعد به وضوح مسیر رشد کاری خودم را در حوزه کسب و کارهای دیجیتال دیدم. همه پروژه‌های انتخابی و بیشترین زمان توسعه فردی من به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ در این حوزه است. این انتخاب باعث شده که سعی کنم همیشه در حال یادگیری مهارت‌ها، ابزارها و نگرش های جدید در حوزه کسب و کارهای دیجیتال باشم. 

نغمه بوالحسنی

فرم را تکمیل کنید

مشاوره نیاز دارید؟

فرم را تکمیل کنید

مشاوره نیاز دارید؟